طراحی وب

باید توجه داشته باشید که مدیریت و گرداندن یک سایت فروشگاهی، امری است که برنامه‌ریزی و تلاش مستمر و مداوم می‌طلبد و نیازمند تحلیل و طراحی سیستم فروشگاه اینترنتی است. این‌گونه نیست که شما صرفا با داشتن یک وب‌سایت فروشگاهی، بتوانید به فروش بالا و درآمد‌های آنچنانی برسید. وب‌سایت فروشگاهی در ابتدای کار، مانند مغازه‌ای است که در جایی که هیچ جاده‌ای به آن ختم نمی‌شود بنا شده است و آنچه که به رونق آن منجر می‌شود، میزان بازدید و ترافیک ورودی است که این مهم، جز با انجام فرایند سئو، که شامل تولید محتوای غنی و هدفمند و ارائه تصاویر حرفه‌ای و با کیفیت است، حاصل نخواهد شد.

سپس وارد صحفه‌ای مشابه صفحه زیر می‌شوید و در ادامه باید بر روی بخش ” مدیریت دامنه ” کلیک کنید.

در صفحه تنظیمات، در قسمت داشبورد شما می توانید اطلاعاتی را به صورت صحیح درباره فروش، درآمد، حمل و نقل و غیره مشاهده نمایید.

طراحی سایت فروشگاهی دیگر یک انتخاب نیست! در عمل با گسترش ویروس کرونا، کسب و کارها مجبور شدند به سمت طراحی فروشگاه اینترنتی بروند. می توان آن را ترند این روزهای طراحی سایت دانست. اگر تا امروز هنوز بیزینس خود را آنلاین نکرده اید، این روزها یک توفیق اجباری شد.

برای اطلاع از تعرفه های طراحی سایت می توانید به قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس مراجعه کنید.

اگر تصویر محصول مورد نظرتان در منوی “کتابخانه پرونده های چند رسانه ایی” نبود می توانید آن را توسط “منوی “بارگذاری پرونده ها” بارگذاری کرده و سپس مورد استفاده قرار دهید.

برخلاف تصور خیلی‌ها، طراحی سایت فقط بالا آوردن و راه‌اندازی یک سری صفحات اینترنتی نیست. تصور کنید قرار است کسب و کارتان را به صورت کامل در فضای اینترنت به همگان نشان دهید. برای رسیدن به این هدف موارد زیادی چون طراحی زیبا و حرفه‌ای سایت، سرعت خوب و بالا، تجربه کاربری، طراحی استاندارد، کدنویسی اصولی و بسیاری از موارد دیگر باید اصولی و دقیق در نظر گرفته شده و پیاده‌سازی شود. به همین دلیل است که با انواع تعرفه سایت مواجه می‌شوید. یک کسب و کار فیزیکی را در نظر بگیرید. مجموعه‌ای از موارد مهم نظیر محل کار اصولی و حرفه‌ای، ارائه بهترین خدمات و محصولات، داشتن تیمی از متخصصان و افراد زبده، ارزش‌های پیشنهادی مختلف برای مخاطبان و ارائه بهترین تجربه برای خریداران باعث می‌شود اعتبار شما بیش از پیش نزد مشتریان افزایش پیدا کند.

اگر بخواهیم چند نمونه از دیتاسنترها را مثال بزنیم می‌توانیم به دیتاسنتر افرانت، دیتاسنتر مبین‌نت، دیتاسنتر برج میلاد تهران (سرور سایت میهن وردپرس اینجاست ) اشاره کنیم.

در دقایق انتهایی ویدیو ابتدای همین صفحه، یک پیشنهاد بسیار ویژه برای شما قرار داده‌ایم.

با کلیک بر روی منوی “مدیریت محصول” شما وارد صفحه ایی می شوید که در آن می توانید محصولات جدید خود را وارد یا ویرایش نمایید.

طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس علاوه بر کاهش هزینه های شما، بسیار انعطاف پذیر و قابل توسعه می باشد. دلیل آن هم فعالیت برترین برنامه نویس های دنیا بر روی این سیستم مدریت محتوا است. دیگر همه می دانند که برای هر قدمی در زمینه فروش آنلاین، وردپرس یک افزونه دارد.

امکانی که سایت دیجی کالا ندارد و پیشنهاد می گردد برای سایت حتما در نظر گرفته شود

اخیراً در رسانه‌های اجتماعی و اخبار شاهد موارد زیادی از نقض داده‌ها و اطلاعات هک بیشتر بخوانید شده مصرف‌کنندگان هستیم و بازدیدکنندگان سایت شما به اندازه شما یا حتی بیشتر از این اخبار باخبرند! اگر سایت شما جایی دارد که کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی را در آن وارد کنند (حتی اگر فقط یک شماره تلفن و آدرس ایمیل باشد)، حفظ امنیت سایت ضرورت پیدا می‌کند.

آیا می‌دانید که نحوه ساختن دیتابیس چگونه است؟ اگر نمی‌دانید نگران نباشید! بیایید باهم یاد بگیریم!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *